MENU
MENU

O MNIE

Cześć, mam na imię Marek. Jestem mężem, ojcem dwójki dzieci i … fotografem. Robię zdjęcia przez prawie całe życie od kiedy dostałem pierwszy aparat fotograficzny w wieku 10 lat. Zaczynałem od fotografii analogowej a potem odkryłem i pokochałem fotografię cyfrową.

Specjalizuję się przede wszystkim w fotografii ślubnej, ale wykonuję również zdjęcia z chrztu, zdjęcia biznesowe, portrety i reportaże z imprez firmowych, zdjęcia eventów.

Jeżeli czytasz ten tekst to prawdopodobnie zamierzasz w najbliższym czasie wziąć ślub. Sam kiedyś brałem ślub i wiem z własnego doświadczenia, że w tym dniu towarzyszy mniejszy lub większy stres. Staram się Młodym pomóc w jego rozładowaniu. Jeszcze przed ślubem otrzymacie „Poradnik ślubny fotografa dla Młodej Pary, który pomoże Wam przy organizacji ślubu i wesela a przede wszystkim podpowie co zrobić, aby pięknie wyjść na zdjęciach ślubnych. W dniu ślubu staram się być dla Młodych jak ja to określam „dobrym duchem”, który pomoże Wam a przy tym będziecie dobrze i swobodnie się czuć w jego towarzystwie. Podobno jestem miłym i kulturalnym człowiekiem.

Opinie dotyczące zdjęć i współpracy ze mną można przeczytać na stronie Opinie. Jeszcze nie miałem niezadowolonych klientów.

Mam ukończony kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer, który jest wymagany do robienia zdjęć podczas uroczystości kościelnych. Wiem kiedy można a kiedy nie powinno się robić zdjęć i jak należy poruszać się po kościele, aby nie zakłócić ceremonii ślubnej.

Używam najwyższej klasy sprzętu fotograficznego firmy Canon, który poradzi sobie w każdych warunkach oświetleniowych.

Stawiam na bezpieczeństwo. Staram się zagwarantować uwiecznienie najważniejszych momentów w dniu ślubu. Bardzo ważny jest sprzęt zapasowy, który oczywiście posiadam oraz archiwizacja materiału zdjęciowego.

Stawiam na jakość a nie na ilość. Szczególną uwagę przykładam do obróbki zdjęć. Pracuję na profesjonalnym monitorze Eizo zapewniającym wierne odwzorowanie kolorów.

Efektem końcowym mogą być zdjęcia cyfrowe lub piękny fotoalbum ślubny.

Głowę mam pełną pomysłów, ale jednocześnie jestem otwarty na Wasze sugestie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Polecam obejrzenie mojego bogatego Portfolio i zapoznanie się z Ofertą wykonania zdjęć ślubnych.

Wybór fotografa ślubnego jest bardzo ważną decyzją, ponieważ zdjęć ślubnych nie będzie można już powtórzyć i dlatego ich wykonanie należy powierzać tylko profesjonalistom. 

Zapraszam do współpracy!

Marek Belowski
tel. 501 609 601
e-mail: marek.belowski@gmail.com
www.fotografslub.pl

@ FotografSlub 2024