MENU
MENU

POLECAM

Polecam sprawdzone, najlepsze firmy z branży ślubnej, z którymi współpracuję.

KONSULTANT ŚLUBNY – profesjonalna organizacja ślubów i wesel
Maja Klocek wedding-bee.pl

MAKIJAŻ ŚLUBNY – podkreśla naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości
Olga Staniewska – make up artist www.facebook.com/makeup.olgastaniewska
Katarzyna Rawska – make up artist www.facebook.com/kasia.rawska.5/
Anna Użyńska – make up artist www.facebook.com/annauzynskamakeupartist

ZESPOŁY MUZYCZNE – muzyka na żywo grana przez profesjonalistów
Kanon Band www.kanon.art.pl
Mixtura www.gigazwolen.nazwa.pl/mixtura
Fokus Band www.fokusband.pl
DeVelon www.zespoldevelon.wordpress.com
Pędzące Jaguary www.facebook.com/pages/Pędzące-Jaguary
Blue Moon www.zespolnawesele.org.pl
Na walizkach www.zespol-nawalizkach.pl
Flesz-Music www.facebook.com/zespolfleszmusic
Comandor www.comandor.net
Audio Naturalni www.audionaturalni.pl
Rubikon www.facebook.com/RubikonRadom
BACKGROUP Janusz Mikrut www.facebook.com/mikrut8
Romans zespolromans.wixsite.com/romans
KAJAX www.kajax.pl
Nocny Patrol nocnypatrol.com
BEAT BOYS www.beatboys.pl
Metrum Event metrumevent.prv.pl
KAWKA Music Band kawkamusicband.pl
Joyland joyland-band.pl
Again Party www.facebook.com/againparty

DJ – muzyka elektroniczna i wodzirej na wesele
www.art-dj.pl
DjBrother
www.dilgroup.pl
www.dobrazabawa.com
www.wodzirej202.pl
www.wodzireje.net
www.dobrydj.pl
www.dj-na-wesele.pl
www.dannyro.com
www.djmore.pl
www.art-impresariat.pl
www.djenawesele.pl
www.twojaimpreza.pl
www.stefan-art.pl

SZKOŁA TAŃCA – pierwszy taniec
www.danceagency.pl

ORGANIZACJA ATRAKCJI I ZABAW DLA DZIECI – w twórczy sposób zorganizują czas najmłodszym uczestnikom każdego wesela
www.animki-piaseczno.pl

DEKORACJE ŚLUBNE – dekoracje stołów i sal weselnych, kościołów, samochodów, wiązanki ślubne
www.candida.com.pl

ZAPROSZENIA I DODATKI ŚLUBNE – wyjątkowa galanteria papiernicza
www.homecards.pl

FOTOBUDKA – rewelacyjny dodatek na wesele
www.selfiebudka.pl – jedyna w Polsce z namiotem podświetlanym LED!

WESELNY DRINK BAR – barman na wesele

Drink4You – www.facebook.com/drinkdlaciebie
Flair Pair www.facebook.com/flairpair
www.weselnydrinkbar.pl

SAMOCHODY – limuzyny do ślubu
www.biale-limuzyny.pl

STOMATOLOG – zadbaj o piękny uśmiech w dniu ślubu
Dr Jacek Wojciechowski 
www.smileteam.pl

@ FotografSlub 2021