MENU
Search
MENU

O MNIE

Jestem mężem, ojcem dwójki dzieci i … fotografem. Robię zdjęcia prawie całe życie od kiedy otrzymałem pierwszy aparat fotograficzny w wieku 10 lat. Zaczynałem od fotografii analogowej a potem odkryłem i pokochałem fotografię cyfrową.

Specjalizuję się przede wszystkim w fotografii ślubnej, ale wykonuję również portrety i reportaże z imprez firmowych.

Jeżeli czytasz ten tekst to prawdopodobnie zamierzasz w najbliższym czasie wziąć ślub. Sam kiedyś brałem ślub i wiem z własnego doświadczenia, że w tym dniu towarzyszy mniejszy lub większy stres. Staram się Młodym pomóc w jego rozładowaniu. Jeszcze przed ślubem otrzymacie „Poradnik fotografa dla Młodej Pary”, który pomoże Wam przy organizacji ślubu i wesela a przede wszystkim podpowie co zrobić, aby pięknie wyjść na zdjęciach ślubnych. W dniu ślubu staram się być dla Młodych jak ja to określam „dobrym duchem”, który pomoże Wam a przy tym będziecie dobrze i swobodnie się czuć w jego towarzystwie. Podobno jestem miłym i kulturalnym człowiekiem.

Opinie dotyczące zdjęć i współpracy ze mną można przeczytać na stronie Referencje. Jeszcze nie miałem niezadowolonych klientów.

Mam ukończony kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer, który jest wymagany do robienia zdjęć podczas uroczystości kościelnych. Wiem kiedy można a kiedy nie powinno się robić zdjęć i jak należy poruszać się po kościele, aby nie zakłócić ceremonii ślubnej.

Używam najwyższej klasy sprzętu fotograficznego firmy Canon, który poradzi sobie w każdych warunkach oświetleniowych.

Stawiam na bezpieczeństwo. Staram się zagwarantować uwiecznienie najważniejszych momentów w dniu ślubu. Bardzo ważny jest sprzęt zapasowy, który oczywiście posiadam oraz archiwizacja materiału zdjęciowego.

Stawiam na jakość a nie na ilość. Szczególną uwagę przykładam do obróbki zdjęć. Pracuję na profesjonalnym monitorze Eizo zapewniającym wierne odwzorowanie kolorów.

Efektem końcowym mogą być zdjęcia cyfrowe, album tradycyjny z wklejanymi zdjęciami lub piękny fotoalbum (fotoksiążka).

Głowę mam pełną pomysłów, ale jednocześnie jestem otwarty na Wasze sugestie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Polecam obejrzenie mojego bogatego Portfolio i zapoznanie się z Ofertą wykonania zdjęć ślubnych.

Wybór fotografa ślubnego jest bardzo ważną decyzją, ponieważ zdjęć ślubnych nie będzie można powtórzyć i dlatego ich wykonanie należy powierzać tylko profesjonalistom. 

Zapraszam do współpracy!

Marek Belowski
tel. 501 609 601
e-mail: marek.belowski@gmail.com
www.fotografslub.pl

@ 2009-2017